Oktáva A 2004/2005

Bárta Petr, Bauerová Marie, Burkotová Petra, Čoček Vilém, Dolenský Petr, Dombek Daniel, Friedel Lukáš, Hodanová Irena, Hrůzová Vendula, Janáčková Adéla, Janíková Iva, Janků Tomáš, Kopřivová Radka, Lombart Filip, Losová Martina, Mikulenková Pavlína, Mittner Ondřej, Němcová Adriana, Niemczyková Eva, Nováčková Michaela, Pišková Olga, Poulíček Jakub, Příkopová Petra, Pustelník Jan, Soušek Jan, Starosta Michal, Stolařík Ondřej, Sušilová Radana, Tobiaszová Andrea, Vašíčková Barbora, Zajíčková Markéta

Třídní učitel: Mgr. Dagmar Kocichová

Oktáva B 2004/2005

Hrušková Hana, Jachová Tereza, Kalman Marek, Králíková Kateřina, Kršková Michaela, Kubina Michal, Malinová Barbora, Marynčák Ondřej, Matějová Eva, Matogová Eva, Navrátilová Lucie, Noska Lukáš, Pastrňák Lukáš, Poláčková Petra, Richtar Jan, Roubalová Markéta, Sedlačík Tomáš, Šamaj Jan, Šimek Richard, Šindelová Hana, Švikruhová Marcela, Výtisk Lukáš, Walderová Zuzana, Zaydlarová Markéta

Třídní učitel: Mgr. Jana Janšová 

Čtvrtá A 2004/2005

Blažková Hana, Bořková Dorota, Čech Zdeněk, Čermáková Lucie, Frömmel Jan, Gebauerová Radka, Gulaši Petr, Hrbková Hana, Chytil Jan, Ivančová Jarmila, Jureková Lucie, Krč Jakub, Krpec Pavel, Kubicová Martina, Kubná Livia, Kupková Veronika, Matušková Martina, Moravec Miroslav, Mžyková Barbora, Pečínková Jana, Pekáriková Hana, Petříková Hedvika, Plunderová Veronika, Porostlý Petr, Rambousková Hana, Sekanina Zdeněk, Suchánková Kateřina, Tioková Šárka, Walder Jakub

Třídní učitel: Mgr. Dagmar Přidalová

Oktáva A 2003/2004

Antošová Veronika, Balcarová Zuzana, Bartošová Irena, Beranová Silvie, Citovecký Martin, Hatibovičová Mersiha, Heřman Tomáš, Hlavicová Martina, Hranická Vendula, Hrušková Darina, Katapodis Michalis, Kosterová Dominika, Kuklová Petra, Maršálková Jana, Matušková Petra, Mazurová Lucie, Navrátilová Nela, Ošutová Jitka, Richterová Kristýna, Roupa Vojtěch, Směja Vojtěch, Strakošová Lada, Šichnárková Lada, Tóthová Andrea, Vaculová Marta, Valentová Veronika, Veselá Kateřina, Vyskočil Lukáš, Zavadilová Eva

Třídní učitel: Mgr. Mgr. Richard Štegman

Oktáva B 2003/2004

Bajgarová Zuzana, Bednář Martin, Buchta Jan, Faitová Denisa, Fiala Vojtěch, Frnková Kateřina, Gardoňová Lenka, Grygarová Zuzana, Homolová Eva, Hytková Tereza, Janek Ladislav, Janků Kateřina, Jugová Veronika, Justová Monika, Kaděrová Radka, Konečná Martina, Kosík Ondřej, Kvěťáková Zuzana, Maceček Jan, Mohylová Eva, Pátek Michal, Richterová Jana, Romanová Veronika, Stanovská Alena, Stoch Petr, Svoboda Jan, Šedzmák Daniel, Ševčíková Veronika, Štěpánek Jan, Valerián Martin, Zlatníková Alena

Třídní učitel: Mgr. Zdenka Fluksová

Čtvrtá A 2003/2004

Adámek Stanislav, Bardaševská Jana, Bělunková Šárka, Bendžala Jan, Braun Petr, Brzobohatá Petra, Buryška Pavel, Dostálová Andrea, Drkošová Michaela, Figurová Markéta, Chamrádová Andrea, Justová Veronika, Kaspřík Tomáš, Konečná Kateřina, Kotyrbová Martina, Kravčenko Michal, Kravčíková Petra, Kristian Richard, Malarz Vladimír, Michalčíková Pavla, Mrkvicová Iva, Nováček Ondřej, Ozdincová Daniela, Plunder Petr, Polachová Kamila, Růčková Radka, Selzerová Andrea, Schmidtová Eva, Stavařová Iveta, Šebestová Šárka, Tmej Petr, Tomášková Hana

Třídní učitel: Mgr. Jarmila Kučerová

Oktáva A 2002/2003

Bardoňová Eva, Bardoňová Hana, Civínová Lenka, Černochová Linda, Danielová Kristýna, Gold Otto, Jelínková Petra, Justová Martina, Kociánová Karin, Konečná Nela, Malant Petr, Matějová Martina, Mokroš Jakub, Němec Jiří, Nikiforova Marina, Novotná Aneta, Oleksy Karel, Pařízková Eliška, Pustinová Markéta, Roubíčková Zuzana, Soušková Petra, Stránský Jan, Szurman Radovan, Šamajová Carine, Šindlerová Miroslava, Škarpa Jan, Šorfová Veronika, Štenclová Lenka

Třídní učitel: Mgr. Drahomíra Tošenovská

Oktáva B 2002/2003

Bothová Lucie, Břusková Lucie, Dobřanská Veronika, Drabinová Kristýna, Foldynová Lucie, Gregorová Vladana, Holišová Kateřina, Kostelný Petr, Králiková Barbora, Mačudová Veronika, Maturová Alena, Matuš Jiří, Miléřová Marie, Müller Vojtěch, Nilius Ivo, Oramus Lukáš, Plesníková Adéla, Poláchová Markéta, Prokopová Michaela, Prokopová Eva, Pudich Jiří, Řepková Monika, Seler Jaroslav, Smějová Barbora, Starý Alexandr, Vašíček Lukáš, Voláková Kateřina, Zelinská Kristýna

Třídní učitel: Mgr. Petr Šimíček

Čtvrtá A 2002/2003

Arazimová Eva, Baronová Lenka, Blucha Jan, Gába Petr, Gibalová Lucie, Hanačík František, Havelková Michaela, Hlubková Diana, Kalman Jan, Kohut Jiří, Kresta Josef, Kupčáková Petra, Kusynová Martina, Lazarová Martina, Maděrová Iva, Masaříková Jana, Mužík Martin, Nečasová Tereza, Oplatek Jan, Papasavoglu Christos, Petraš Martin, Pizzatová Stanislava, Plurová Lenka, Popelková Petra, Salgová Jana, Slováčková Hana, Stará Martina, Strašíková Anna, Svoboda Viktor, Svoboda Vratislav, Šrubařová Jana, Ujcová Marcela

Třídní učitel: Mgr. Josef Kulička

Čtvrtá A 2001/2002

Balcarová Radka, Bartoš Martin, Blažková Lenka, Břeská Martina, Cagalová Simona, Coufalová Zuzana, Drásal Jan, Drevňaková Veronika, Flíbor Martin, Hoferová Eva, Hütter Marek, Jašková Lenka, Kašing Petr, Kupková Alexandra, Maršálková Kamila, Micková Táňa, Nečasová Barbora, Pavelka Aleš, Plachý Jiří, Pospíšilová Miroslava, Přikrylová Svatava, Pustějovská Radka, Schnablová Iva, Skalíková Kateřina, Svozilová Barbora, Štverka Václav, Vala Jan, Vančurová Eva, Važíková Zuzana, Vítovská Martina, Zdráhalová Gabriela

Třídní učitel: Mgr. Táňa Janíková

Septima A 2000/2001

Petra Adámková, Karin Dannenfeldtová, Lucie Elblová, Pavel Formánek, Petr Heřman, Petra Hlaváčková, Martina Hodanová, Ivo Chamrád, Martina Kocichová, Veronika Kubenková, Michaela Kuchařová, Petr Langer, Jan Mikeš, Josef Myslín, Daniel Pravňanský, Eva Ručková, Eva Samešová, Zbyněk Sovík, Lukáš Starosta, Miroslav Suchanec, Radek Sýkora, Pavel Ševčík, Lucie Škutová, Filip Tomanka, Ivo Vávra, Lucie Winklerová

Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Fluksová

Septima B 2000/2001

Lucie Blahová, Jarmila Břisčová, Martina Cozlová, Zdeňka Dluhošová, Lenka Hlavicová, Jana Kacerovská, Markéta Kalinská, Jaromíra Kňúrová, Martina Kostrová, Eva Langrová, Kateřina Leberová, Petra Losíková, Magdalena Malková, Petra Marková, Martina Mikulášková, Adriana Miloševská, Kateřina Papugová, Radka Pečínková, Daniela Pyšová, Pavla Richterová, Tereza Rojáková, Ivana Slívková, Lenka Stará, Zuzana Šimečková, Lenka Vacková, Hana Zientková

Třídní učitel: Mgr. Ludmila Malysiaková

Čtvrtá A 2000/2001

Bardoňová Lucie,  Cigošová Klára, Čtvrtková Markéta, Dubina Ondřej, Galnas Daniel, Gelnerová Ivana, Hoder Michal, Holenková Petra, Chamrádová Kateřina, Jariabková Jana, Kincl Michal, Kovaléková Zuzana, Krčmářová Michaela, Křístková Petra, Křiřák Tomáš, Kupcová Hana, Kupcová Aneta, Machalová Silvie,  Muchová Lenka, Najmanová Vendula, Nečasová Barbora, Petržela Martin, Pchálková Denisa, Přidalová Jana, Pustinová Alena, Šnapková Tereza, Štěpánek Petr, Vrboňová Zuzana

Třídní učitel: Mgr. Drahomíra Tošenovská

Septima A 1999/2000

Jiří Bjalek, Barbora Boháčová, Marta Bothová, Kateřina Danielová, Nikita Dudra, Igor Gajda, Jan Hřebenář, Petra Indráčková, Lucie Jančová, Zuzana Kajnarová, Zuzana Kostelná, Tomáš Košina, Čestmír Křížek, Lukáš Lukovský, Šárka Maděřičová, Petra Pernická, Olga Pouperová, Marek Prášil, Otakar Sekl, Iva Strouhalová, Vendula Svachová, Zuzana Plášková, Lucie Třečaková, Vojtěch Wicha, Renáta Witosová, Tamara Zaorálková

Třídní učitel: Mgr. Jana Höglerová

Septima B 1999/2000

Tomáš Bajgar, Jan Bartusek, Jana Čížková, Jiří Dvořák, Klára Fonová, Radka Gomolová, Aleš Günter,  Martina Habrová, Eva Hamrová, Martina Chylová, Lukáš Kosík, Alexandra Krystová, Marta Kvapilová, Radim Langer, Veronika Mazurová, Kristýna Mošovská, Zdeněk Navrátil, Eva Pluháčková, Eva Ruchiková, Daniel Schwan, Olga Stašková, Martina Šuleřová, Paskal Trigas, Jana Vašenková, Kateřina Vidličková, Markéta Vyskočilová, Andrea Vysocká

Třídní učitel: Mgr. Bohdana Buchtová

Čtvrtá A 1999/2000

Renáta Ančová, Eva Babralová, Lenka Dimitrovová, Tadeáš Firla, Mária Kamenárová, Naděžda Konečná, Markéta Kotásková, Zdeněk Novotný, Daniela Pavlová, Pavla Schrenková, Jarmila Svobodová, Minh Tran, Tomáš Venclík, Vladimír Volak

Třídní učitel: Mgr. Dagmar Juchelková

Septima A 1998/1999

Tomáš Bartoň, Martina Bušovská, Eva Dědochová, Jakub Hytka, Jan Juřena, Dina Kičmerová, Michaela Klečková, Lucie Marková, Viktor Muntág, Lukáš Otipka, Marie Pásková, Tomáš Pavlík, Václav Petržela, Kateřina Petrželová, Tomáš Pospíšil, Vendula Rádlová, Tomáš Riedel, Ondřej Sameš, Hynek Sekanina, Petra Schneiderová, David Snášel, Ivana Sovíková, Petra Stanieková, Jana Šimoníková, Tomáš Vodvářka, Pavel Zamazal, Romana Zamazalová

Třídní učitel: Mgr. Dagmar Přidalová

Septima B 1998/1999

Lucie Adamicová, Jana Čerbáková, Hana Doležalová, Lenka Ferhecká, Michal Fitřík, Klára Hanelová, Daniel Konezyna, Jana Králová, Denisa Krügerová, Lukáš Malank, Eva Mlátičková, Markéta Mihendová, Jakub Nedálek, Tomáš Rypar, Karel Slavík, Michal Sova, Monika Šeděnková, Dila Tománková, Michaela Tichá, Markéta Vančurová, Barbora Veselá, Martin Zamazal, Šárka Dardová, Eva Jančíková, Luce Juřikovská, Lucie Mitrogová, Tereza Kostrová

Třídní učitel: Mgr. Dagmar Kocichevá

Čtvrtá A 1998/1999

Lucie Antonínová, Martin Bařina, Tomáš Buček, Kateřina Erbanová, Martin Florčinský Martina Goucová, Lucie Gözelová, Petra Gözelová, Petr Hegar, Markéta Hubyčová, Lukáš Chyla, Petr Kaluža, Petra Kovaříková, Tomáš macko, Michal Mareš, Filip Modrák, Lenka Nováková, Zuzana Nováková, Vendula Novotná, Hana Paláčková, Radka Pěluchová, Michal Plaček, Petra Polášková, barbora Přádková, Lucie Soukupová, Iva Šichnárková, Radim Škarpa, Jan Špatina, Barbora Telnarová, Lenka Vaňková, Pavla Vařeková, Tomáš Vlček, Petra Vyoralová

Třídní učitel: RNDr. Jaromír Lukáš

Septima 1997/1998

Martin Bartoň, Petra Bialasová, Jana Blažková, Ivo Bohuš, Petr Dušek, Petra Dvorská, Tomáš Figura, Jiří Fojtík, Zuzana Foldynová, Jan Kopečný, David Kožušník, Václav Krys, Michal Kusýn, zuzana Letovská, Zuzana Malicherová, Petra Nejedlá, Dušan Padyšak, Jarmila Slámová, Olga Slámová, Ivana Svatošová, jan Tesař, Zuzana Walderová, Marcela Zachveja, jana Závacká, Martina Žílová

Třídní učitel: Mgr. Jana Janšová

Čtvrtá A 1997/1998

Jan Abrahamčík, Lukáš Bárta, Michal Burda, Jana Buzková, Petr Cenov, Radek Hricenko, Lukáš Chovanec, Andrea Jenerálová, Michaela Kačmařová, Petr Kajnar, Kateřina Kalasová, Jakub Klucho, Vladan Knejzlík, Dalibor Krystyn, Kamil Kunert, René Mihula, Rostislav Mokroš, Jiří Ondroušek, Kateřina Pavlicová, Pavlína Perutková, Iveta Polochová, Jan Sluka, Petra Svačinová, Václav Svoboda, Jaromír Šmíd, Magdalena Špatinová, Blanka Vašíčková, Adam Vítkovský, Lenka Žáková

Třídní učitel: RNDr. Eliška Prachovská

Čtvrtá B 1997/1998

Ivana Bartečková, Kateřina Beščecová, Eva Böhmová, Dominika Dobiášová, Andrea Freljerová, Martina Goerelková, daniela Gregorová, Lenka Hřebenářová, Iveta Hrušková, Eva Chýlková, Kateřina Kacíková, Šárka Kostelecká, Petra Králová, Eva Kuchrýková, Daniela Malohlavová, Michaela Nyklová, Vladimíra Obracovítová, Renáta Pášová, Markéta Paťorková, Kateřina Pazdurová, Michaela Próková, Michaela Řešcetová, Dagmar Stachelová, Tereza Svobodová, Jana Vrahotková, Markéta Zienčová

Třídní učitel: Mgr. Josef Kulička

Septima 1996/1997

Iva Drastichová, Zuzana Dvořáčková, Irena Fialová, Hana Geržová, Pavel Hajduk, Petr Hýl, František Indra, Zuzana Indrová, Martin Jemelka, Lenka Jurčíková, Pavel Koběrský, Tomáš Kocián, Zita Kopřivová, Pavel Kořístka, Lukáš Král, Michal Mrňka, Roman Pavera, Jana Pluháčková, Radka Pustelníková, Jana Rosenbergerová, Petra Stoklasová, Lenka Stříbná, Jan Světlík, Martin Šedzmák, Jana Temlíková, Jaroslav Vařák, Jan Zientek

Třídní učitel: Mgr. Jana Samešová

Čtvrtá A 1996/1997

Simona Alčerová, Marta Baldermanová, Hana Bauerová, Barbora Boščíková, Jan Bošota, Ivana Černíková, Iveta Červenková, Jana Červenková, Tomáš Gavlas, Svatava Hamrová, Silvie Hluchníková, David Hůtter, Simona Jenerálová, Iva Kodedová, Vladimír Kozlovský, Pavel Kožušník, Marcela Krokerová, Jana Křivová, Lada Macháčová, Tomáš Mikuš, Pavel Navrkal, Silvestr Pěkník, Květoslava Stružová, Ivana Zajícová

Třídní učitel: Mgr. Jarmila Pařízková

Čtvrtá B 1996/1997

Soňa Andronikidisová, Tereza Baselová, Kateřina Bilíková, Aleš Coufal, Jaroslav Dub, Šárka Florčinská, Martin Hájek, Gabriela Holaňová, Martin Kalíšek, Michaela Kardošová, Zuzana Kučerová, Sabrina Kudelová, Jana Lešková, Jana Lukaštíková, Aleš Marek, Pavlína Mičicová, Michal Muntág, Martina Novotná, Lukáš Pasnišin, Martina Peterková, Gabriela Potempová, Štěpán Prokop, Gabriela Sýkorová, Mariana Šárová, Petra Šenková, Libuše Šoustalová, Daniel Tinz, Markéta Tusisová, Hana Verčimáková, Jana Volná, Gabriela Vrbková

Třídní učitel: Mgr. Drahoslava Pospíšilová

Čtvrtá A 1995/1996

Linda Bártová, Markéta Blažková, Martina Břusková, Petr Dráber, Alena Gaálová, Lucie Günterová, Lucie Klabanová, Eva Kryglová, Klára Kuběnová, Antonín Laš, Michaela Matrasová, Lucie Návratová, Daniel Nesládek, Petra Pavelková, Aleš Pospěch, Zbyšek Prillinger, Jiří Šefl, Milada Ševčíková, Lenka Šimíčková, Jan Štefanek, Markéta Ustrnulová, Veronika Víchová, Marek Zajac, Pavel Zlatník, Daniel Zvolánek, Kateřina Živná

Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Fluksová

Čtvrtá B 1995/1996

Petra Antošíková, Dita Benešová, Jan Gavelčík, Gabriela Gruszková, Lucie Horčičková, Martina Hořínková, Petr Chamral, Dagmar Kocourková, Markéta Košařová, Zuzana Krystynová, David Maděřič, Marek Mikolajek, Martin Mojžíšek, Ivana Nevrlá, David Odstrčil, Andrea Ondryášová, Lukáš Pešek, Vítězslav Praks, Karin Říhová, Iva Strakošová, Šárka Tichá, Jana Třuslová, Drahomíra Turečková, Ivona Valošková, Ondřej Vlach, Daria Vlodarčíková, Dominika Walagová, Radim Závacký

Třídní učitel: Mgr. Ludmila Malysiaková

Čtvrtá A 1994/1995

Martina Drozdková, Šárka Dvořáková, Andrea Gašparíková, Silvie Hašová, Monika Heřtusová, Gabriela Hynková, Radmila Jandová, Markéta Keřková, Kateřina Konopáčová, Eva Kukolová, David Látka, Pavla Lichá, Monika Loučková, Denisa Marcolová, Jana Mertenová, Tereza Murysová, Alexandra Pakuzová, Jarmila Pazderová, Lenka Popelková, Hana Rohlíková, Tereza Seklová, Markéta Schnablová, Matěj Smílek, Zuzana Srubková, Kateřina Studničková, Marta Svačinová, Petra Vítkovská, Kateřina Žinčíková

Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Blahová

Čtvrtá B 1994/1995

Jana Baránková, Dušan Broulík, Lenka Březinová, Petra Glumbíková, Ondřej Horák, Petra Hujová, Radana Kotíková, Michal Kraut, Ivana Kretová, Václav Krištof, Jiří Lipovský, Robert Michalík, Eva Mokrá, Jan Mušínský, Alena Ondruschová, Zdeněk Ott, Jakub Pachanský, Daniel Parízek, Zuzana Pavlíčková, Hana Pražáková, Ida Strmisková, Petra Šedlovská, Markéta Šonovská, René Šostý, Jan Štěpánek, Markéta Teslíková, Miroslav Tvrdý, Tomáš Tykva, Martina Valentová, Jiří Vomáčka

Třídní učitel: RNDr. Jaromír Lukáš

Čtvrtá C 1994/1995

Marek Beneš, Šárka Čecháková, Ondřej Dobeš, Martin Duksa, Simona Dušková, Jarmila Dvořáková, Petr Dziob, Lýdie Fojtíková, Martin Folta, Jiří Galdia, Jana Grimmová, Markéta Hladišová, Antonín Hynčica, Robert Král, Vojtěch Kupča, Kateřina Mikulincová, Taťána Mukařovská, Jan Pinkas, Marek Pískovský, Jan Pobořil, Ivana Přinosilová, Pavel Řehák, Stanislava Šeděnková, Romana Ševčíková, Dalibor Šlachta, Alena Šmídová, Jan Šumšal, Zuzana Takáčová, Pavlína Tománková, Helena Valdštýnová

Třídní učitel: RNDr. Marta Goldová

Čtvrtá A 1993/1994

Nikola Ardielli, Petr Bobek, Kateřina Dudová, Marcela Gižová, Radovan Glas, Kateřina Grullingová, Petra Hanšutová, Karin Hašová, Josef Hrbáček, Ivana Hrčková, Zuzana Kettnerová, Sylva Konečná, Soňa Kročilová, Gabriela Kubaštová, Andrea Lamešová, Radovan Lysák, Marek Muller, Olga Novotná, Martin Otipka, Marek Otisk, Eva Palová, Radovan Piech, Michal Pospíšek, Marek Pražák, Markéta Svobodová, Ivo Sýkora, Radka Šmiřáková, Martin Špok, Lukáš Vavříček, Martin Vercion

Třídní učitel: Mgr. Sylva Sivková

Čtvrtá B 1993/1994

Radim Ballner, Radek Bulla, Tomáš Čihánek, Adam Drbohlav, Eva Gáličková, Lucie Himmelová, Kateřina Chytilová, Kateřina Jariabková, Hana Kellerová, Petra Kellerová, Daniel Kruger, Lucie Křížková, Michael Kubala, Adam Novák, Sylva Pahutová, Renáta Páleníkova, Václav Pišoft, Milan Růžička, Gabriela Sivková, Robert Stříž, Karin Ševčíková, Tereza Šimonková, Petr Škvrna, Petr Šlachta, Kamila Tataříková, Jaroslav Verlík, Veronika Vlčková, Petra Začalová

Třídní učitel: Mgr. Jitka Drábková

Čtvrtá C 1993/1994

Jan Bláha, Petr Bláha, Kateřina Dorňáková, Petr Dvořáček, Alexandra Fajkošová, Petr Fjurý, David Gába, Hana Hučková, Petr Koudelka, Tomáš Kubíček, Martin Kuska, Kateřina Lasotová, Marta Malíková, Daniel Martínek, Radek Mičulek, Karin Pavlosková, Marcela Pospíšilová, Hana Pouperová, Pavel Praks, Lukáš Rolčík, Martin Rolčík, Ivo Rozehnal, Martin Sixta, Dagmar Slívová, Jana Šmídová, Eva Tromlerová, Barbora Tvrdá, Petra Vojnová, Zuzana Urbanová, Sylva Zátopková, Marko Žorič

Třídní učitel: Mgr. Marie Olšáková

Čtvrtá A 1992/1993

Pavel Barč, Martin Belas, Marta Bláhová, Kateřina Bloudíčková, Miroslav Broskevič, Marek Bruštík, Lenka Cimmrová, Hana Čaletová, Jaroslav Čerbák, Lenka Černochová, Marcel Dědoch, Karolina Grymová, Lenka Gryzová, Lenka Hrubá, Lucie Chlebková, Radim Chomič, Jana Kočí, Renáta Košinárová, Šárka Malinová, Vladimíra Melecká, Aleš Okon, Jana Opálková, Jana Pavlásková, David Prokop, Marek Stibor, Ivana Straková, Aleš Svoboda, Roman Svoboda, Petr Šiler, Stanislav Ulman, Markéta Zientková

Třídní učitel: Mgr. Bohdana Buchtová

Čtvrtá B 1992/1993

Erik Baier, Tomáš Bardas, Ivana Bártová, Josef Besta, Natálie Bošotová, Eva Drbohlavová, Natálie Frejková, Kateřina Chybová, Petra Jirková, Mariana Káňová, Libor Klímek, Markéta Kolková, Jiří Kotásek, Lucie Kožušníková, David Král, Jan Libich, Martina Milanová, Aleš Mojžíšek, Pavla Moravcová, Michaela Navrátilová, Aranka Nedbálková, Lenka Počtová, Michal Pokluda, Gabriela Prokešová, Gabriela Raipertová, Kateřina Skrbková, Leona Surá, Hana Štorková, Sylva Švenková, Aleš Zachara

Třídní učitel: RNDr. Jaromír Lukáš

Čtvrtá C 1992/1993

Petr Boháč, Barbora Dlouhá, Martina Fenková, Martin Gavel, Petr Goj, Lucie Habrová, Petra Hofmanová, Hana Hřebenářová, Sabina Jirmanová, Zuzana Kaštovská, Petra Kolářová, Petr Konderla, Jana Kořínková, Romana Kotačková, Lukáš Kubenka, Lenka Perničková, Martin Polnický, Markéta Pšenicová, Dagmar Sedláčková, Hana Solvarová, Radim Stuchlý, Petr Šplíchal, Marcela Tuhovčáková, Arnošt Valach, Silvie Večerková, Pavel Vitásek, Michal Výtisk, Jana Zabloudilová, Simona Zedková, Hana Žůrková

Třídní učitel: Mgr. lva Hodíková

Čtvrtá D 1992/1993

Rostislav Besta, Adam Borek, Jan Drobek, Šárka Dužyová, Marek Dvorník, Petra Gallusová, Ida Gavlasová, Hana Chabičová, Zdeněk Jalůvka, Andrea Julínková, Richard Krystýnek, Martin Kubáň, Zdeněk Kunčar, Hana Kurečková, Radim Marek, Petr Muška, Gabriela Ožanová, Martina Palkovičová, Jaroslav Rakošan, Gabriela Schwarzová, Kamila Slavíčková, Jiří Stachel, Helena Stloukalová, Andrea Stuchlíková, Michal Tsametis, Kamila Urbánková, Martina Vetchá, Karel Zeman

Třídní učitel: RNDr. Eliška Prachovská

Čtvrtá A 1991/1992

Petr Bražina, Šárka Coufalová, Vít Dočkal, Martina Dokoupilová, Libor Dušek, Jiří Dvořáček, Kateřina Fiziová, Andrea Hasalová, Aleš Hoferek, Kateřina Honová, Petra Hořínková, Markéta Kabátová, Jan Koudela, Pavel Krobot, Karin Křenková, Miroslav Kubina, Ondřej Kupča, Helena Kusková, Václav Malík, Patrik Malina, Lenka Malinková, Jan Maršo, Helena Pigulová, Helena Prokopová, Vendula Prokopová, Lukáš Richter, Lenka Rokytová, Ondřej Skořupa, Petr Syvala, Michal Šindel, Iveta Švaňová, Petr Ullmann, Kateřina Vantuláková, Marek Vrána, Petra Zemánkova

Třídní učitel: Mgr. Josef Kulička

Čtvrtá B 1991/1992

Věra Belháčová, Andrea Čechová, Martina Čechová, Lenka Černá, Andrea Dybová, Michalea Giblová, Petra Jariabková, Ivana Jurečková, Renáta Kolářová, Martina Kolbeová, Eva Konečná, Bohdana Košařová, Markéta Levinská, Kateřina Malková, Hana Michálková, Markéta Miltová, Radka Michalíková, Lenka Mrkosová, Svatava Nigútová, Michaela Odziomková, Hana Panáčková, Lenka Píchová, Ivana Poláková, Sabina Přívarová, Jana Schlossarková, Jana Slívová, Gabriela Straňáková, Radana Svobodová, Žaneta Szekeresová, Petra Tichá, Irena Ulmanová, Marie Valdštýnová, Karin Veřmiřovská, Šárka Zapletalová

Třídní učitel: Mgr. Ludmila Malysiaková

Čtvrtá C 1991/1992

Ladislav Císař, Eva Dostálová, Martina Fajkusová, Alexandra Gavlovská, David Gelnar, Patrik Gregr, Gabriela Gulková, Monika Haverlandová, Tomáš Häring, Kateřina Hermanová, Monika Chalanová, Martina Kijonková, René Kliský, Lenka Kolářová, Martin Konopka, Magdalena Králová, Jiří Maglen, Petra Mikulová, Roman Mušálek, Daniel Nováček, Radomír Opálka, Ivana Polášková, Jana Salvová, Václav Strnad, Andrea Sýkorová, Radim Šebesta, Michal Vaněk

Třídní učitel: Mgr. Marta Myšková

Čtvrtá D 1991/1992

Emilie Bílková, Nikola Brezinová, Michal Dostál, Lenka Fišerová, Daniel Frejek, Martin Gawryš, Karel Hájek, Tomáš Holenda, Tomáš Holuša, David Chamral, Ladislava Janů, Václav Kovář, Kamil Kresta, Bohumíra Maňásková, Darina Mikulenková, Petr Olšanksý, Jakub Petrnoušek, Jiří Pískovský, Jana Rozprýmová, Monika Rušajová, Petr Řehoř, Barbora Sekaninová, Alena Skřepková, Eva Strakošová, Petr Szymonik, Michal Šataník, Dana Šejnohová, Marcela Šimonková, Renata Škarková, Hana Šmídová, Silvie Trnkalová, Pavel Veselý, Markéta Wenigerová, Hana Zelinová

Třídní učitel: Mgr. Milena Lajdolfová

Čtvrtá A 1990/1991

Andrea Adamová, Marek Baran, Pavel Bárta, Zuzana Bittnerová, Kateřina Buchtová, Markéta Elblová, Ivo Gombala, Eliška Gwuzdiochová, Irena Káňová, Silvie Karkošková, Lukáš Kettner, Pavla Konečná, Filip Konštacký, Sylva Koukalová, Radana Kubecová, Kajetán Kučera, Hana Nogová, Irena Pušová, Petr Ritz, Robert Roman, Tomáš Skála, Karel Stýblo, Ladislav Šilhavý, Silvie Štigelová, Silvie Šuláková, David Urbanec, Tomáš Valach, Ilona Vašíčková, David Voženílek, Denisa Weinfurterová, Andrea Zapletalová, Renáta Zbranková, Monika Vychopňová

Třídní učitel: Mgr. Dagmar Kocichová

Čtvrtá B 1990/1991

Irena Andersová, Hana Červenková, Gabriela Bullová, Martin Búřil, Jan Dočkal, Petra Drbušková, Lenka Durajová, Lenka Flasarová, Gabriela Hanzlíková, Oskar Honěk, Lenka Juchelková, Radmila Kalašová, Šárka Kalíšková, Vanda Klečková, David Koudelka, Petr Kovářů, Blanka Kučerová, Martin Macejík, Diana Mullerová, Imrich Ormandy, Aleš Pavlík, David Plewa, Eva Skřepková, Dagmar Stachová, Helena Stankušová, Petra Šeflová, Hana Šidová, Eva Talarczyková, Ivo Walder, Dalibor Wittich, Jiří Závodný, Daniel Zlý, Kamila Zídková

Třídní učitel: Mgr. Zora Mohylová

Čtvrtá C 1990/1991

Lenka Blažková, Martin Bodlák, Andrea Červenková, Daniela Dadejová, Radovan Dráber, Kateřina Dragonova, Barbora Goňcová, Milan Hájek, Alexandr Hůla, Petr Kaleta, Sabina Krištofová, Agnes Kubanyiová, Martin Kuchař, Pavel Lahuta, Pavlína Langová, Petr Laňka, Jakub Malík, Ilona Mullnerová, Radim Novák, Markéta Pelánová, Martin Pišoft, Tomáš Polák, Radka Ponížilová, Magda Pospíšilová, Hana Říhová, Iveta Skřepková, Jana Šlesingerová, Alice Taussiková, Marek Vajda, Irena Valigurová, Žaneta Vápeníčková, Romana Zemánkova

Třídní učitel: PaeDr. Slavomír Kupča

Čtvrtá D 1990/1991

Jitka Bahounková, Zdeňka Bednářová, Barbora Brhelová, Renáta Cenová, Pavla Fojtíková, Jiří Gavenda, Petr Havlásek, Petr Kaderka, Gabriela Kantorová, Iveta Kirchnerová, Jan Kolčák, Václav Kubín, David Kučera, Radomír Kuťák, Jiří Michálek, Andrea Mücková, Karel Olšina, Lenka Onderková, Jana Plačková, Jana Plesníková, Martina Rohelová, Radim Řeháček, Jan Samiec, Zuzana Slívová, Petr Solanský, Miroslav Svačina, Dagmar Ščuková, Šárka Tomisová, Lenka Turčíková, Kateřina Vrbicová, Hana Výtisková, Monika Záviská, Michal Ztratil

Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Blahová

Čtvrtá E 1990/1991

Kateřina Bilošová, Dagmar Červenková, Světluše Dragonová, Helena Drösslerová, Magda Hanková, Šárka Chytilová, Andrea Jurečková, Karla Kramolišová, Daniela Křístková, Alena Kubíková, Eva Madlová, Kateřina Nízká, Monika Pachtová, Karin Plačková, Jana Röhrichová, Lenka Rydrychová, Radka Skovajsová, Ivana Smetanová, Kamila Šarková, Monika Šnitová, Dagmar Tichá, Andrea Tomášová, Kateřina Vidomská, Naděžda Vontorová, Gabriela Všolková

Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Fluksová

Čtvrtá A 1989/1990

Romana Babinská, Jan Baďura, Roman Barč, Kamila Bláhová, Eva Bořková, Milan Bysek, Pavel Freundlich, Martina Gebauerová, Alena Hájková, Robert Kala, Petra Koběrská, Markéta Kubatá, Jan Myška, Martin Nečas, Jiří Pavelka, Jana Pavlorková, Sylva Petrošová, Lumír Raška, Lada Stachovcová, Jiří Stříž, Kateřina Suková, Petr Svoboda, Simona Šlesingerová, Darja Šuttová, Petr Urbančík, Aleš Vagner, David Válek, Daniel Zelenka

Třídní učitel: Mgr. Jarmila Pařízková

Čtvrtá B 1989/1990

Tomáš Andrle, Tomáš Arvai, Barbara Balážová, Petr Brož, Gabriela Bubová, Hana Číhalová, Gabriela Čirová, Jiří David, Aleš Dočkal, Kamila Formanova, Monika Gavlovská, Libor Haša, Radim John, Petr Juřina, Martin Klapuch, Tomáš Klímek, Radim Lenart, Ladislav Mokrý, Petr Najman, Iva Nermuťová, Patrik Pecha, Renáta Pluskalová, Petra Polášková, Dagmar Procházková, Miriam Schwarzová, Petr Sloňovský, Yveta Svobodová, Petra Švástová, Zuzana Urbancová, Martina Válková, Gabriela Vavřínová, Marta Vitoulová

Třídní učitel: RNDr. Jaromír Lukáš

Čtvrtá C 1989/1990

Pavla Bayerová, Martina Bestová, Martin Bimka, Milan Duží, Ivana Eliášová, Tomáš Franěk, Jana Gajdošová, Martina Háringová, Patricie Hrubá, Václav Hruzík, Aleš Chytil, Šárka Junkova, Magda Klapuchová, Gabriela Kubánková, Ivana Lasáková, Michal Martiník, Martina Matýsková, Simona Mocová, Daniel Novák, Fabiána Pavlíková, Roman Petřík, Tomáš Pospěch, Radim Siatka, Vladan Struminský, Martin Vrána

Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Fluksová

Čtvrtá D 1989/1990

Taťána Baranová, Hana Benešová, Daniela Bělová, Daniela Dokoupilová, Hana Hladišová, Vladimíra Honusová, Michaela Kořínková, Květoslava Krišová, Marcela Kubáňová, Lenka Kubinová, Denisa Lubojacká, Radmila Musiolová, Martina Nováková, Jiřina Nowaková, Jitka Palarčíková, Růžena Peršalová, Karin Peterková, Jarmila Procházková, Daniela Prokopová, Dita Spillerová, Lenka Stadtherrová, Simona Stankeová, Šárka Šebestová, Martina Škodáková, Denisa Šoltýsová, Daniela Štolbová, Silvie Šuleřová, Dajana Vargová, Monika Vavrošová, Renata Verčimáková, Ivona Zábranská, Hana Zelinská

Třídní učitel: Mgr. Milena Lajdolfová

Čtvrtá A 1988/1989

David Celnar, Gabriela Černá, Tomáš Fochler, Ivana Hařovská, Kateřina Chvojková, Martin Jandík, Alice Jílková, Hana Konečná, Bohdana Kořistková, Martina Kotarová, Pavel Kotulan, Jan Kropáček, Renáta Kubalová, Pavel Linzer, Petr Linzer, Dana Lörinczová, Kamil Martínek, Pavel Martinů, Iva Milsimerová, Monika Neuvirthová, Vítězslav Novák, Michal Ostrý, Martin Pobořil, Pavel Příhoda, Gabriela Rozprýmová, Andrea Ryšková, Žaneta Siudová, Vlasta Stanovská, Pavla Švidrnochová, Petra Zelníčková, Daniel Žitník

Třídní učitel: Mgr. Marie Šedivá

Čtvrtá B 1988/1989

Barbora Balejová, Renáta Coufalová, Lenka Ducháčková, Marie Grygarová, Kateřina Grossmannová, David Hubáček, Vlasta Chabičová, Vít Chlebovský, Radmila Jančurová, Robert Kačer, Martina Kalužová, Petra Kotková, Radim Kovalský, Milan Laniak, Kateřina Lantová, Radovan Lasák, Daniel Lukáč, Pavla Mičlová, Petr Mušal, Gabriela Mušková, Václav Nevřiva, Judita Ondrová, Pavel Palkovský, Hana Pavlisková, Tomáš Pískovský, Hana Sečkařová, Richard Skácelík, Jan Skipala, Jaroslav Škola, Lenka Vančurová, Denisa Vlčková, Lumír Volný, Martina Zimčíková

Třídní učitel: Mgr. Stanislava Míčková

Čtvrtá C 1988/1989

Daniel Beneš, Jaroslav Beneš, Hana Broskevičová, Karla Dosedělová, Matěj Dostál, Radim Duda, Martina Golombková, Zuzana Grimmová, Irena Chovancová, David Jařab, Miluše Juchelková, Roman Karkoška, Adéla Klečková, Jana Kolářová, Hana Kožuchová, Martin Kresta, Jana Kuchařová, Kateřina Lamešová, Petr Matušinský, Pavel Melichařík, Miroslav Olšovský, Lucie Pařenicová, Andrea Pindurová, Lenka Polívková, Marcel Skoumal, Jan Skřídlovský, Bohumila Stará, Alena Strakošová, Petr Šimíček, David Šubík, Radim Šumbera, Lenka Tomášková

Třídní učitel: Mgr. Marie Olšáková

Čtvrtá A 1987/1988

Hana Balážová, Martin Břenek, Pavel Ducháček, Jiří Džumba, Marta Freislerová, Luděk Gelnar, Jaroslava Gregrová, Hana Hanusková, Kerstin Hoňková, Tomáš Horečka, Pavlína Hříbková, Adam Kantor, Šárka Klanicová, Andrea Kolmašová, Ingrid Kozelská, Martina Krumniklová, Martin Krupník, Lubomíra Lenkerová, Radka Lukášova, Pavel Marek, Kateřina Mikova, Marie Mokrá, Marek Němec, Irena Osinová, Aleš Porebski, Roman Potoczný, Markéta Růžičková, Lenka Strakošová, Roman Ščupal, Robert Šiklar, Karin Thillová, Jitka Urbančíková, Jiří Zetocha

Třídní učitel: Mgr. Josef Kulička

Čtvrtá B 1987/1988

Blažena Brodová, Lumír Čablík, Miroslav Dočkal, Edita Durová, Romana Fialová, Eva Freundlichová, Dagmar Grygarčíková, Pavel Gřeš, Iva Guštafíková, Tomáš Haladěj, Hana Hlaváčová, Vilém Holáň, Dagmar Jemelková, Lukáš Koběrský, Renáta Kokoškova, Jana Kretíková, Petr Linhart, Martin Louda, Lenka Petroncová, Pavlína Procházková, Marek Prorok, Tomáš Rýc, Martin Solka, Jan Stohel, Martina Sypienová, Ondřejka Šašková, Vladimíra Šindelová, Viktor Šlechta, Jana Valošková, René Vařík, Martina Vítková, Pavel Walder, Kateřina Wozniaková, Kateřina Zoubková

Třídní učitel: Mgr. Ludmila Malysiaková

Čtvrtá C 1987/1988

Darina Bloudíčková, Iveta Březinová, Martin Čechák, Přemysl Dobeš, Martin Dostál, Jana Hádková, Stanislav Haša, Pavla Homolová, Zuzana Horáčková, Václav Horák, Vladimíra Kempová, Petr Kovala, Radim Krčmář, Michal Kučera, Vítězslav Martiník, Monika Mikolajková, Simona Neuwirtová, Lenka Nogová, Ladislava Nosková, Petra Nováčkova, Lenka Penkalová, Šárka Podgrabinská, Josef Praks, Petr Řeháček, Hana Skeřilová, Milan Sýkora, Daniela Šajtrová, Michaela Škodáková, Richard Vajda, Daniela Vítova, Alice Zapletalová, Gustav Žídek

Třídní učitel: RNDr. Hana Lukášová

Čtvrtá A 1986/1987

Karel Antošík, Jana Apltauerová, Martina Augustinová, Martin Bittner, Hana Březinová, Marcel Cron, Petr Foltýn, Jaroslav Hájek, Ivana Hanšutová, Jana Havlásková, Šárka Hyklová, Vlastimil Kaňovský, Martin Klimíček, Melanie Kozlíková, Kamil Krejčí, Michael Kresta, Dana Kubická, Drahomíra Langová, Kamil Laniak, Renata Matuszynská, Petra Mourkova, Petr Němec, Radmila Nováková, Petr Oliva, Eva Polachová, Martin Pšenica, Hana Rozsypalová, Hva Solařová, Věra Streitová, Igor Ševčík, Jiří Šigut, Petr Šuchma, Martin Vejpustek, Sylva Widlová

Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Blahová

Čtvrtá B 1986/1987

Pavel Andršt, Jan Dítě, Radovan Erben, Lucie Exnerová, Romana Fabinyová, Zuzana Hájková, Dan Haladěj, Lenka Hauptová, Pavla Jalůvková, Radan Kaderka, Iva Kaňová, Ivo Kašpárek, Martin Kolář, Miroslava Košťálová, Irena Magerová, Hana Marciánová, Miroslav Martinek, Roman Nábělek, Libor Noga, Martin Olšák, Martin Orava, Iva Parisova, Alice Pazourková, Barbora Popelářova, Hana Stehlíková, Daniel Struž, Lumír Unzeitig, Svatopluk Vítek, Vít Vondra k, Kateřina Zemanová, Miroslava Dudová, Zdeněk Hejda

Třídní učitel: Mgr. Helena Boščíková

Čtvrtá C 1986/1987

Petra Bembenková, Eva Bergrová, Monika Boháčova, Vládaná Dlouhá, Michaela Dufková, Marie Fojtková, Iveta Gagulská, Radmila Gojová, Renáta Haferová, Eva Hynková, Michaela Chmelíková, Dagmar Chýlková, Jana Janečková, Marcela Jamková, Petra Kalová, Sylvie Kavanová, Kateřina Kolesová, Barbora Košová, Hana Kovalčíková, Petra Kožušníková, Michaela Kubečková, Simona Lichá, Ludmila Mocková, Pavla Muroňová, Marta Neuwirthová, Ivana Riedlová, Renáta Rosnerová, Hana Schenková, Hana Skopalová, Jana Svatošová, Isabela Tomanová, Radka Tůmová, Miroslava Vrbicová, Renáta Žlabová

Třídní učitel: RNDr. Marta Goldová

Čtvrtá A 1985/1986

Jitka Bajgarová, Jolana Bártová, Tomáš Beňa, Jarmila Borová, Jana Broulíková, Eva Bubeníčkova, Iveta Černá, Miroslav Duda, David Dvořák, Renáta Galiová, Pavla Llajduková, Judita Hanáková, Andrea I lanselová, Karel Ilortvík, René HrnČárek, Hana Juřicová, Dušan Kolínek, Jan Kotara, Martina Kovalská, Rudolf Křížek, Monika Kušová, Petra Kuzníková, Ester Kvapilová, Milan Magnusek, Pavla Miklicová, Petra Mikuličková, Dana Motalová, Iveta Pastuškova, Radana Polachová, Petr Příhoda, Renata Radeva, Štěpán Rainisch, Monika Roháčova, Petra Skokanova, Ivana Vorlíčková, Zuzana Vrbová, Alan Zahrada, Ivan Zajíček

Třídní učitel: Mgr. Naděžda Žvaková

Čtvrtá B 1985/1986

Sylva Bekova, Radomíra Čechová, Luděk Dlouhý, Petr Dobrý, Zdeněk Dohnálek, Tomáš Fryš, Martina Golatová, Petr Goliáš, Martin Haertl, Vojtěch Hanzlík, Marie Kočí, Vladimíra Konečná, Eva Kosinová, Eva Kostovská, Tomáš Kozák, Martin Kožušník, Jiří Kuncl, Iva Kusynová, Tomáš Latocha, Jaroslav Majzlík, Jana Mikolajková, Radmila Muschalková, Jana Nevřivová, Petra Nováková, Taťána Okřinová, Táňa Petrušková, Libor Polách, Karel Stachovec, Vladimír Štefek, Věra Střasličková, Iva Sýkorová, Blanka Švancarová, Kateřina Tomková, Lenka Závadová

Třídní učitel: Mgr. Anna Břečková

Čtvrtá A 1984/1985

Martina Adamusová, Jitka Bajgarová, Libor Benátský, Kateřina Bendová, Radka Bergrová, Marcela Čermáková, Dagmar Daňková, Tomáš Dopita, Margarita Durová, Jiří Dybal, Vladimír Ekrt, Alexandra Fedová, Petra Gacková, Andrea Hortvíková, Roman Horváth, Marcela Horváthová, Michal Hruzík, Petra Hůlová, Martina Jurečková, Miloslav Kachel, Marcel Klement, Drahomíra Kolínková, Alexandra Komárkova, Alena Kubalová, Lenka Kudělková, Tomáš Lipar, Ludmila Maňáková, Daniela Mohetníková, Simona Němčíkova, Jiří Osina, Šárka Otisková, Radim Prokop, Renáta Schulzová, Petra Skálová, Jana Šopíková, Zora Terrichová, Tomáš Vincour

Třídní učitel: Mgr. Marie Šedivá

Čtvrtá B 1984/1985

Michaela Balejová, Šárka Bitomská, Pavlína Boháčova, Hana Čislikovská, Marek Drozd, Ivan Durdan, Rostislav Grapa, Martina Gregorová, Ivana Hadamíková, Romana Havlíková, Michaela Hrubá, Pavla Jurečková, Jaromír Korta, Šárka Krmášková, Monika Lacková, Vladimír Linhart, Zbyněk Luňáček, Věra Mičaníková, Jitka Michaliková, Igor Peterck, Lucie Podraská, Petr Potera, Renáta Prúzová, Ladislav Přeček, Zbyněk Přindiš, Dana Rončková, Iva Sedláčková, René Sklenařík, Michaela Slívová, Petr Stachura, Vladimír Šala, Anna Vidomská, Hana Výtisková, Michaela Zapletalová

Třídní učitel: Mgr. Marie Olšáková

Čtvrtá A 1983/1984

Roman Beneš, Dagmar Cihelková, Tomáš Dziuba, Václav Homola, Iveta Jajková, Jana Kaločová, Petr Klement, Karla Koběrská, Ivana Kotásková, Luděk Krcho, Lenka Magnusková, Marie Michelová, Klára Mindeková, Radmila Nováková, Radim Onderka, Aleš Palkovský, Monika Pařenicová, Monika Placková, Roman Podgrabinský, Lucie Salawová, Helena Sattková, Radim Skála, Ivo Strniště, Martin Stupka, Marta Šajnarová, Pavel Šofér, Petr Štverka, Dagmar Šustková, Magdalena Teperová, Elen Tomášková, Hynek Tyl, Miloš Ulrych, Dalibor Vida, Pavel Výtisk

Třídní učitel: RNDr. Hana Lukášova

Čtvrtá B 1983/1984

Hana Andielová, Milena Bartošová, Kateřina Buštíková, Martina Davidová, Simona Drábková, Roman Fajkus, Jaroslav Fojtek, Monika Foltýnková, Jiří Franz, Radek Gřonděl, Jiří Holáň, Anna Holáňová, Martin Chlebovský, Hana Jankoszová, Jana Jemelková, Eva Karáskova, Šárka Kinštová, Dalibor Klapuch, Tomáš Klouzal, Tomáš Kolek, Milan Koryčan, Pavel Kožuch, Stanislav Křížek, Jana Majerová, Miroslava Nogová, Jaromír Olšovský, Daniel Peřích, Renata Procházková, Antonis Pupakis, Jana Raszková, Petra Rozsová, Pavel Sirý, Eva Šajtrová, Marian Venhuda, Tomáš Vijačka, Pavel Viskup

Třídní učitel: Mgr. Ludmila Malysiaková

Čtvrtá C 1983/1984

Renata Arvaiová, Martina Bachrachová, Barbora Bartušková, Hana Bělunková, Hana Bémová, Michal Burian, Gabriela Cintlová, Jiří Demel, Dáša Dvořáková, Šárka Dvořáková, František Falta, Petra Fojtíková, Hana Grulichová, Yvetta Jurčová, Tomáš Knopp, Monika Krausová, Radim Křibek, Táňa Křížová, Tomáš Kulveit, Hana Měchová, Romana Molatová, Dana Nejezchlebová, Vladimír Ondráčka, Andrea Opělová, Martina Paličková, Jiří Patočka, Karin Pelikánová, Marek Piech, Jaromír Polach, Petr Ptáčník, Richard Sumera, Veronika Smajstrlová, Miroslava Theimerová, Vlasta Tunysová, Zuzana Tunysová, Jana Velartová, Lenka Veselá, Lada Vršková, Marcela Zacharová

Třídní učitel: Mgr. Miroslav Šajnar

Čtvrtá D 1983/1984

Tamara Amlerová, Ivana Bajerová, Eva Bilnicová, Martin Bogyi, Šárka Bohdalová, Lenka Carbolová, Hana Cilečková, Michaela Cvančarová, Hana Daňková, Eduard Fiurášek, Jiří Golasowski, Taťána Griónwaldová, Roman Holbein, Pavlína Jandová, Šárka Jendřejčíková, Hana Karasová, Vladimír Kéval, Petr Kukulka, Petr Magera, Dana Maliníková, Věra Maršálkova, Zdeňka Martinu, Táňa Mocharová, Iveta Páníková, Vladimír Petrilák, Ivana Pivovarčiová, Martin Rek, Zuzana Šemberová, Petr Šubík, Renata Terzieva, Lenka Těhanová, Tomáš Vengrinek, Ivo Vojtovič, Simona Wenzelová, Iva Wtochová, Richard Zatloukal, Danuše Zídková

Třídní učitel: Mgr. Josef Kulička

Čtvrtá A 1982/1983

Dana Bakotová, Martin Bárta, Radmila Bartošová, Ivana Bednářová, Dagmar Bitomská, Petr Bošnakov, Martin Buštík, Zuzana Čížková, Iveta Gengelová, Roman Hrubý, Libor Hudec, Petr Hyspecký, Martin Chromečka, Jan Jemelka, Ivana Kalábová, Vladimír Kičmer, Ivo Kolář, Ilona Kubíková, Stanislava Martinková, Petr Muroň, Kamila Muroňová, Luděk Novosad, Ladislav Popek, Hana Rončková, Daniela Sečkářová, Renata Sobalová, Miroslav Spurný, Jana Střelková, Eva Sýkorová, Jana Ševěčková, Jan Šnyta, Zdeněk Šustek, Dana Walderová, Marie Wurzlová, Roman Zedek, Zdeněk Zrnuda

Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Blahová

Čtvrtá B 1982/1983

Petr Bajgar, Renata Bednářová, Tomáš Dobrý, Daniela Dudová, Libor Dvořák, Hana Dybalová, Miroslava Fiedlerová, Blanka Hájovská, Jiřina Hrbáčova, Ivana Hrušková, Jarmila Chudá, Jiří Korta, Hana Kozáková, Tomáš Kretík, Pavla Krupičková, Mojmír Kudela, Přemysl Mikesz, Martina Mikšovská, Petr Navrátil, Ladislav Poljak, Simona Postlerová, Eliška Purkyňová, Pavel Ruml, Martin Sedláček, Hana Smějová, Radima Stoklasová, Jiří Svoboda, Inocenc Ševčík, Alena Šulová, Martina Tomčalová, Radim Trbušek, Šárka Uhlířová, Dagmar Vavrošová, Jana Vežranovská

Třídní učitel: Mgr. Milada Jalůvková

Čtvrtá C 1982/1983

Roman Beck, Monika Čopíková, Tomáš Čvančara, Eva Dendisová, Jana Fučíková, Ivana Gallusová, Pavel Hon, Martina Hromková, Eva Hrúzová, Monika Chmelinová, Alexandra Chvalová, Irena Kapicová, Hana Kořínková, Daniel Krzywoň, Ivana Křemečková, Blanka Macháčová, Ivan Marek, Pavel Michalec, Miloslav Mohyla, Elena Novotná, Leona Novotná, Petra Paličková, Radim Prokop, Pavel Raszyk, Hana Sedlářová, Irena Stejskalová, Lumír Strakoš, Pavel Třčka, Alena Weiserová, Jana Zděblová, Hana Zemánkova

Třídní učitel: Mgr. Helena Boščíková

Čtvrtá A 1981/1982

Radim Bakeš, Tomáš Burian, Svatopluk Čablík, Lumír Čech, Hana Dědinová, Branko Doleček, Olga Drastichová, Roman Feda, Roman Hanzlík, Aleš Kalíšek, Jana Knápková, Lenka Kovalová, Michal Krč, Iva Křížková, Petr Kudrna, Martina Martínková, Pavel Merta, Kateřina Mohylová, Hana Myšková, Marcela Myšková, Stanislav Osička, Ivana Pavlíková, Ivana Ryšková, Dagmar Sedláčková, Renáta Slaná, Ivana Sobotová, Vít Sommer, Ivana Sýkorová, Jiří Šindler, Petr Šmíd, Hana Šťastná, Jolana Tomisová, Mojmír Trličík, Hana Vranková, Jana Vyskočilová

Třídní učitel: Mgr. Anna Břečková

Čtvrtá B 1981/1982

Yvona Bembenková, Jarmila Bombačová, Jitka Bryksová, Barbora Burdová, Petr Czyž, Tomáš Glos, Ivo Gřonděl, Radana Hamříková, Jana Havlíčková, Iva Holubová, Milan Janík, Ivo Kadlčík, Tomáš Kita, Alena Konečná, Marie Krejčí, Marcela Křístková, Radomír Kuchař, Dagmar Luptovcová, Petr Mičulka, Věra Mrowiecová, Petr OlŠák, Blanka Omelková, Ivana Pastrňáková, Eva Petrášová, Jan Řezáč, Milan Sirý, Olga Staňková, Martin Svěntek, Vítězslav Špalek, Ivana Štěpánková, Robert Terrich, Petr Trunkát, Lenka Turečková, Halka Wolná, Pavlína Žákova

Třídní učitel: Mgr. Marie Šedivá

Čtvrtá A 1980/1981

Milena Blažková, Naděžda Dopiraková, Jiří Drápal, Táňa Dufková, Lenka Godíková, Šárka Grossmannová, Dana Halamová, Heidi Hantlová, Jana Hrachovcová, Dana Hronová, Diana Jelínková, Eva Jemelková, Pavla Juřičná, Tomáš Kozák, Vladimíra Krejčí, Martin Kučaj, Petr Lulek, Eva Mačuchová, Břetislav Mazurek, Lenka Mocková, Šárka Pavlicová, Marcela Poláková, Petr Ryška, Yveta Schrommová, Tomáš Skácelík, Zdeňka Skýbová, Vladimír Staněk, Tomislav Střelec, Ivana Střelková, Zdeněk Suchek, Iva Svobodová, Milena Švidernochová, Ilona Švihálková, Alena Trávníčková, Igor Vít, Aleš Vrána

Třídní učitel: Mgr. Marie Olšáková

Čtvrtá B 1980/1981

Jana Dembická, Alena Batková, Iva Šiplová, Miriam Cilečková, Vít Dolejš, Soňa Dovalová, David Horáček, Jiří Hrbáč, Viktor Hubert, Světlana Juríčková, Tomáš Kempa, Ivo Körbel, Michal Lovecký, Anna Mačugová, Hana Magerová, Alena Maliníková, Vladimír Mařák, Rostislav Matera, Zuzana Motyková, Pavel Müller, Ivo Nedbálek, Šárka Němcová, Miroslava Nováková, Hana Petrů, Eva Poledníková, Marie Ptáčníková, Eva Rapanová, Aleš Ryš, Miroslav Stárek, Radek Tesař, Rostislav Šipl, Jana Školotíková, Debora Martásková

Třídní učitel: Mgr. Naděžda Žvaková

Čtvrtá A 1979/1980

Milan Bartušek, Radomír Beňa, Martin Čablík, Michalis Dimarelis, Ivo Gacek, Šárka Garstková, Petr Holčák, Miroslav Homza, Marcela Hrabovská, Pavel Hurník, Michal Chleboun, Alena JureČková, Svatava Klímová, Alice Kočvarová, Svatava Kozlovksá, Zuzana Krejčí, Marie Kunovská, Miroslava Levkovičová, Ivana Murinová, Josef Muller, Alena Neškrabalová, Daniela Nosálková, Stanislava Oderková, Irena Ornová, Darja Piňosová, Bohumil Plchot, Viera Procházková, Tomáš Richtar, Kateřina Schmidtová, Eva Smékalová, Nataša Trličíková, Miroslava Valášková, Tomáš Vitásek, Petr Walder

Třídní učitel: RNDr. Hana Lukášova

Čtvrtá B 1979/1980

Božena Bazarová, Božena Brenerová, Iva Duksová, Stanislav Fiřt, Eva Galiová, Barbora Gallusová, Kateřina Graňáková, Mario Hanák, Zuzana Juřicová, Pavel Kohut, Libor Konečný, Petr Mikezs, Petr Mück, Jarmila Pechová, Karel Pernica, Zuzana Primusova, Ivo Sauerstrom, Iva Sklenářová, Petr Sladký, Radmila Střílková, Dagmar Ševčíková, Božena Šikulová, Zuzana Turhanovská, Jan Uhlář, Luboš Vařeka, Šárka Velčovská, Jiří Vengřín, Petr Vogel, Zdeňka Vrtělová, Ludmila Zahradníková, Šárka Zdráhalová, Jana Žáková, Žolnerčík Antonín

Třídní učitel: Mgr. Marie Šedivá

Čtvrtá C 1979/1980

Jitka Adamusová, Pavel Čermák, Jan Dostál, Aleš Dvořák, Jana Fričová, Petr Gajdušek, Dagmar Hamplová, Radim Hanzl, Lenka Hruzíková, Hana Hynková, Kadlec Miloš, Milena Kaldová, Dalibor Kita, Ladislav Král, František Kraut, Tomáš Kuba, Jarmila Lamlová, Jiří Lukáš, Jan Marek, Radomil Matera, Josef Mazurek, Jan Mudra, Petr Müller, Radek Musial, Radek Novák, Ivo Novosad, Helena Purkyňová, Jana Řeháčková, Eva Saksonová, Jarmila Schwarzerová, Eva Šajnarová, Lubomír Šibor, Vít Šmajstrla, Vratislav Štěpánek, Marin Štěrba, František Volek, Lenka Vopasková

Třídní učitel: Mgr. Jitka Drábková

Čtvrtá D 1979/1980

Hana Benkarčíková, Miroslava Blahutová, Ladislav Bortlík, Barbora Cigošová, Libor Čáp, Jaroslav Fajkus, Irena Foltysová, Petr Glos, Dana Goňcová, Iva Havránková, Vladimír Homola, Ludmila Hoňková, Petr Hrbáč, Kateřina Chromečková, Igor Kalíšek, Bernarda Kopřivová, Dalila Kořínková, Pavla Krečmerová, Cornelia Lindnerová, Sylva Loučková, Miroslava Macháčková, Dagmar Maretková, Jana Markovičová, Jana Matějová, Ivana Navrátilová, Jiřina Nunvářová, Bronislava Reinwaldová, Soňa Sedláčková, Vladislava Skálová, Zuzana Skřižovská, Julie Sigutová, Hana Trojková, Radim Veselý, Jitka Vítková, Jarmila Volková, Roman Voženílek, Brigita Weidelová, Miroslav Zelinský

Třídní učitel: Mgr. Anna Vršecká

Čtvrtá A 1978/1979

Darja Augustinská, Pavel Bárta, Radislav Bražina, Ivana Bubíková, Ivo Bujná, Alena Bůžková, Jan Cron, Libor Čech, Miroslava Drastichová, Radim Freisler, Petr Gocal, Lenka Halamova, Dagmar, Helingerová, Zdeňka Holušová, Alena Kaštovská, Libor Kozák, Jana Mačuhová, Aleš Müller, Miroslava Nováková, Martina Potůčková, Šárka Samlíková, Anna Sekundová, Martin Schottner, Jan Sklenář, Mirek Skokan, Hana Smrčková, Petr Stoklas, Marie Strakošová, Alena Světlíková, Bohumil Svoboda, Marie Sýkorová, Eva Šeregelyová, Dagmar Štěrbová, Jaroslava Tomášková, Stanislav Tvrz, Petr Urbiš, Michal Wysocki

Třídní učitel: Mgr. Miroslav Šajnar

Čtvrtá B 1978/1979

Jana Barabášová, Ivo Bednář, Emilie Bílková, Ladislav Čech, Simona Dzúriková, Vladimír Ficker, Alena Fusková, Alena Házeová, Marie Holásková, Dana Horáková, Zdeněk Hudeček, Lenka Jamborová, Eva Kilnarová, Antonín Klevar, Drahomíra Klímová, Jiří Koníček, Pavel Krämer, Pavel Krčmář, Vladimíra Kryšková, Jiří Kubečka, Dušan Kubík, Matěj Kubinák, Danuše Kunderová, Liběna Mádrová, Jiří Mynář, Blanka Nováčková, Naděžda Papalová, Jana Pintscherová, Irena Procházková, Alena Semancová, Jana Svobodová, Pavel Sýkora, Ivo Tarčiak, Ivan Tomášek, Petr Valenta, Jarmila Vavříková, Jana Zlámalová, Bohuslav Žák

Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Blahová

Čtvrtá A 1977/1978

Jan Barnet, Jitka Bilíková, Rudolf Boubal, Petr Cabadaj, Blažena Černínova, Jaroslav Dlouhý, Antonín Dohnal, Jitka Haertlová, Petr Heřman, Petr Hlubina, Blanka Horáková, Libuše Horáková, Simona Chodilová, Jaromír Kaštovský, Alan Krómer, Naděžda Kudelová, Anna Leskovjanová, Jaromír Lukáš, Ladislav Mohyla, Evžen Navrátil, Janis Papadopulos, Věra Rusňáková, Dana Růžičková, Radim Skřivánek, Ivo Smolen, Jiří Staněk, Jiří Stehlík, Pavla Vitásková, Zdeněk Vrbka, Miroslav Walder, Anna Wurzlová, Olga Zehnalová

Třídní učitel: Mgr. Milada Jalůvková

Čtvrtá B 1977/1978

Radim Adam, Radomila Baycrová, Marie Bochinová, Jiří Bura, Eva Burešová, Hana Dlohošková, Daniela Filgasová, Eva Franková, Miroslava Franzová, Milena Hermanová, Eva Hlinecká, Danuše Hozzová, Eva Janštová, Zdenka Jantačová, Dagmar Kosinová, Božena Krulová, Jana Krulová, Hana Krupová, Jan Mecner, Alena Mikulcová, Romana Mirochová, Ludmila Myslikovjanová, Jeanetta Pekařova, Zdenka Plesníková, Jaroslava Ryšavá, Ludmila Řepišťáková, Jiřina Šromová, Iva Vaclíková, Věra Vadasová, Simona Vachková, Helena Zelenková

Třídní učitel: Mgr. Marie Olšáková

Čtvrtá A 1976/1977

Miroslav Bahr, Milan Bajgar, Regina Bocimová, Vladimír Boldaňuk, Radomír Bryks, Stanislav Bugaj, Zdeněk Ettl, Zlata Gajdošíková, Lea Gavendová, Dagmar Hadamíková, Viktor Kempa, Petr Kočolek, Olga Konečná, Marian Kováč, Radim Kováček, Michal Krejčík, Zdeňka Krkošková, Ivana Kudrnová, Jana Lepičová, Hana Lysková, Eliška Majstríková, Alena Matyášová, Jiří Musial, Jaroslav Nahodil, Dagmar Nitková, Drahomíra Nováková, Karel Ospalík, Irena Pechová, Jiří Prokop, Renée Rohanová, Luděk Stiller, Miroslava Sulavová, Jiří Šindler, Zdeňka Vašíčková

Třídní učitel: Mgr. Josef Kulička

Čtvrtá B 1976/1977

Jan Bardaševský, Zdeňka Bubíková, Hana Čaputová, Pavel Dorčák, Miloš Fabián, Irena Formanova, Marie Gavrilová, Irena Honajzrová, Eva Jahůdková, Vlasta Jelínková, Alena Karásková, Lenka Kielarová, Světlana Klásková, Jiří Kolajta, Ivana Konečná, Květoslav Kramář, Ivan Krček, Ludmila Krčková, Hana Kundrátová, Jiřina Lindovská, Miroslava Ozdincová, Radoslava Pláničková, Šárka Portužáková, Sylva Pospíšilová, Stanislava Seidlerová, Milana Slavíková, Naděžda Šubrtová, Jaroslav Urbanec, Marcela Vlčková, Eva Vyorálková, Šárka Vysloužilová

Třídní učitel: Mgr. Marie Šedivá

Čtvrtá A 1975/1976

Iva Dobrá, Jarmila Flešarová, Jarmila Fluksová, Drahomila Fojtíková, Marcela Gelnická, Jarmila Hadámková, Ladislava Havlásková, Dagmar Horklová, Daniela Jakoubková, Alena Juríčková, Hana Kaňoková, Edita Kollárová, Marcela Korčáková, Dagmar Kotková, Ludmila Kristová, Jitka Kusáková, Jitřenka Laskovičová, Iveta Mazgajová, Blanka Nováková, Karin Pištěláková, Jarmila Stanovská, Ludmila Táborská, Jindřiška Vařáková, Zdeňka Veselá

Třídní učitel: RNDr. Hana Lukášova

Čtvrtá B 1975/1976

Jaroslav Bazala, Jarmila Boubalová, Hynek Češpiva, Stanislav Hrázský, Ladis1av Jirák, Roman Jokl, Jiřina Komárková, Jiří Komrska, Danuše Kotalová, Olga Kubínyiová, Naděžda Kvitová, Jana Malíková, Jaroslamír Měch, Jiří Mikš, Marta Moravcová, Iva Nevludová, Kateřina Pěničková, Zdeněk Prokip, Jana Salawová, Liběna Staňková, Taťána Strakošová, Ladislav Strnadel, Pavel Šáňa, Helena Švidrnochová, Jiří Ullrych, Miroslav Valach, Radomír Zacios

Třídní učitel: Mgr. Jitka Drábková

Čtvrtá C 1975/1976

Olga Bauerová, Ivanka Blažejová, Alena Dudková, Alena Fridrichová, Eva Garguláková, Jitka Hajkrová, Táňa Holáňová, Jarmila Juříčková, Marika Kaliondzi, Eva Králová, Jarmila Noskievičová, Alena Pintérová, Hana Pospíchalová, Zdeňka Procházková, Ivana Přikrylová, Marcela Rucká, Ivanka Sitnovová, Zuzana Sládková, Eugenie Stambulidu, Ludmila Štěrbová, Radoslav Štopl, Jiřina Tkadlečková, Dagmar Tůmová, Emilie Tupá, Dagmar Valenčíková, Alena Vašková, Svatava Viktorinová

Třídní učitel: Mgr. Marie Šedivá

Čtvrtá D 1975/1976

Ivana Blinková, Ivana Dudková, Danuše Karásková, Mariana Fedáková, Barbora Gazdagová, Alena Halamíčková, Marta Jurková, Lenka Kaštovská, Marta Klíčová, Marta Kočí, Šárka Konečná, Petr Kundrát, Jana Lehetová, Miroslava Mecová, Alena Měchová, Ivona Otisková, Zdeňka Pištěková, Věra Pytlová, Táňa Sajová, Iva Skokánková, Jitka Skořupová, Jarmila Šimíková, Miroslava Tomčalová, Zdeňka Vavrečková, Blanka Zajícová

Třídní učitel: Mgr. Květuše Šustková

Čtvrtá A 1974/1975

Aleš Adámek, Zdeňka Doležalová, Ladislav Dvořák, Pavel Godický, Antonín Holuša, Václav Holuša, Věra Holušová, Zdeněk Hrubý, Vítězslav Hřivnáč, Alena Chybová, František Jílek, Lubomíra Kadulová, Dagmar Kalužová, Viliam Kokavec, Eva Konečná, Miloslav Kozelsky, Petr Láníček, Alois Malík, Jan Medňanský, Radim Mudra, Milan Odehnal, Petr Pěgřimoč, Miroslav Pernica, Hana Plachá, Svatoslava Ptáčková, Dalibor Prokop, Ladislav Scháfer, Šárka Šeděnková, Eva Zahutová, Josef Zaoral, Jiří Zlámal

Třídní učitel: RNDr. Hana Lukášova

Čtvrtá B 1974/1975

Ivana Blahová, Růžena Blaščíková, Eva Boháčová, Eva Brožová, Karla Cwiková, Livie Fryštácká, Ilona Gancarčíková, Helena Gavenčiaková, Dagmar Hrehušová, Věra Jurčeková, Alena Klimčáková, Věra Knittlová, Hana Košuličová, Zdenka Kubošová, Miroslav Kudela, Vlasta Maňousková, Šárka Mikitová, Jana Mládenková, Helena Musálková, Lenka Nekolová, Irena Neradová, Oldříška Neuwirthová, Marcela Pavlasová, Dagmar Polochová, Ivana Porzerová, Vlasta Rykalová, Jana Slováková, Pavla Steinerová, Eliška Stratilová, Věra Šebestová, Ivona Škrabanová, Eva Špiritová, Radomila Šuchmová, Libuše Švidernochová

Třídní učitel: Mgr. Naděžda Žvaková

Čtvrtá A 1973/1974

Dagmar Boháčova, Emilie Dendisová, Marcela Drobíková, Oldřich Fischer, Květoslava Gallusová, Milena Jaškovská, Zdenek Karásek, Eva Klanerová, Květoslava Klečková, Sylva Kolářová, Pavla Košíková, Jan Kraus, Miroslav Lubojacky, Ivan Málek, Petr Maralík, Stanislav Mikolajek, Dana Pavelková, Ivo Pochmon, Milada Rechtigová, Miroslav Sobas, Tomáš Strouhal, Nataša Svěchovská, Marie Šigutová, Hana Urbanová, Jan Vařeka, Karel Volný, Lena Jannacaki

Třídní učitel: Mgr. Miroslav Šajnar

Čtvrtá B 1973/1974

Jana Barnová, Anna Cyroňová, Jiří Čech, Ctibor Drmela, Světlana Dudkova, Olga Furálová, Pavla Heroldová, Naděžda Kaňková, Jana Klegová, Petr Kopec, Petr Krejčí, Eva Kumperová, Jiřina Latlová, Lenka Lokšová, Soňa Lotreková, Danuše Lukášova, Magda Lukaštíková, Richard Maxilon, Tomáš Micek, Eva Pětvalská, Rostislav Palupa, Milan Pčola, Dáša Podlucká, Bedřich Porzer, Zdeněk Pospíšil, Libuše Pravdová, Lenka Růžičková, Dagmar Říhová, Irena Slívová, Marie Vrágová, Marie Zadinová

Třídní učitel: Mgr. Vendulka Pinková